Jerzy Stuhr

Jerzy Oskar Stuhr

8,4
35 450 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Stuhr

Czy zauważyliście, że odkąd trwa promocja filmu "Obywatel" mamy nieustający atak twarzy Jerzy Stuhra i jego syna ze wszelakich stron ??? Boję się już wchodzić do jakiegokolwiek marketu, bo tam na okładkach wszystkich gazet Jerzy Stuhr z synem Maciejem. Boję się włączać tv, bo tam też namolne reklamy jego filmu oraz rozmowy na zmianę z nim lub jego synem. W momencie, w którym to piszę na tvn znów reklama, że zaraz będzie rozmowa z Jerzym Stuhrem. Mam przesyt i nie zamierzam dofinansowywać tych panów kupnem biletu i pójściem do kina na ten film. Zresztą nie wiem czy w ogóle mam ochotę go oglądac. Najlepszy film o Polakach zrobił Koterski i po co się rzucac z motyką na słońce? Tyle samouwielbienia padło podczas promocji tego filmu z ust obu panów, że już chyba im nawet widownia nie jest potrzebna. Kasa i owszem.

majkalipcowa

No tak, masowy atak Stuhrów. Na salony wchodzi już córka Marianna ze swoją napisaną z ojcem (a jakże) książką.

majkalipcowa

Nieudaczników zawsze musi rodzina wepchnąć na siłę.

majkalipcowa

Jeśli takaś bojaźliwa, doganiają Cię lęki udaj się do specjalisty, ponąc terapia większości pomaga!! Filmu nie zamierzasz obejrzeć, ale dyskutujesz o tym zawzięcie.. KPINA!

Mironiega

Dyskutuję tu na forum J. Stuhra więc o osobie :) I to są moje spostrzeżenia, co do tego człowieka o nadmuchanym do granic możliwości ego. Dziękuję za rady, podam je dalej.

majkalipcowa

Ciekawe, ze rok czy dwa lata temu Jerzy Stuhr byl uwiebianym polskim aktorem. Wystarczyła plotka o jego pochodzeniu oraz wypowiedzi swiadczace, ze nie zgadza sie ze światopoglądem prezesa i momentalnie stal sie miernym aktorem i persona non grata...

niki_b

nawet nie wiem o jakiego prezesa Ci chodzi i jakie są poglądy Jerzego Stuhra. Jego poglądy mnie w ogóle nie interesują.

majkalipcowa

Zgadzam się z Tobą. Teraz to w ogóle cyrk się zrobił. Jakieś polityczne wypowiedzi.. A kogo to obchodzi. Oni są aktorami, więc niech tym się zajmą, a nie głośno wypowiadają swoje poglądy i zapowiadają wyjazd Polski. A krzyżyk na drogę :P

majkalipcowa

chyba chodziło o Kaczyńskiego

użytkownik usunięty
niki_b

Aktorem był dobrym, a z Prezesem się nie zgadza, bo ten mu na krzyż pluć nie pozwala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones