Jerzy Stuhr

Jerzy Oskar Stuhr

8,4
35 600 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Stuhr

ta jak w przypadku syna straciłem szacunek dla tego aktora. jego ostatnie wypowiedzi po filmie antypolski pokłosie sa poniżej godności. Podobno Polak a potrfi sie smiac z Polaków ale z zydów to on sie nie smieje bo mu nie wolno. Trudno mi o kims taki powiedziec Polak.

mmgar

Josek Feingold

Ralph_S_

W życiorysach, co niektórych nie znajdzie się rodziców, jakby nie mieli przeszłości.

mmgar

no dziwne to i w żywe oczy zaprzeczaja prawdzie jak syn Stuhra u Olejnik ;)

Ralph_S_

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jerzy-stuhr-w-polsce-widze-zacietrzewienie-idace- w-kierunku-nienawisci/yymkg

skalp_el

Jeżeli Stuhr wybrał drogę antypolskiej nienawiści to jego indywidualna decyzja. Po co się jeszcze z niego naśmiewać?

mmgar

Co takiego jest antypolskiego w filmie "Pokłosie"?
Podobno Polak potrafi pisać po polsku.....

skalp_el

Mi film bardzo się podobał.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
skalp_el

Podczas kiedy Niemcy, prawdziwi sprawcy i agresorzy, kręcą "Unsere Mutter, unser Vätter", pokazujące dobe oblicze Niemców, my - czyli ci, którzy nieprawdopodobnie ucierpieli podczas wojny, strzelamy sobie w kolano Pokłosiem. Potem Niemcy i reszt Europy, a nawet świata, dostaje taki właśnie obraz wojny. Ze sprawców zrobiono ofiary, z ofiar sprawców.

Pistatia

Ale co takiego antypolskiego jest w filmie "Pokłosie"?

skalp_el

Powinieneś pytanie sformułować zupełnie inaczej: "Czy jest tam cokolwiek prócz antypolskiej nienawiści?"

Wychodzi na to, że nie ma. Ten film to skrajnie antypolski manifest, oparty na kłamstwie i pomówieniach.

.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
skalp_el

Wyluzuj. Skąd w tobie tyle nienawiści? Nic nie mówiłem o żydach. Już ci tłumaczyłem, że Polacy byli mordowani przez nazistów, najpierw tych zachodnich, a później przez tych przysłanych przez Stalina ze wschodu. Polacy w odróżnieniu od Niemców i (pewnie) żydów nie byli nazistami.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones