Jerzy Stuhr

Jerzy Oskar Stuhr

8,4
35 591 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Stuhr

jego aktorstwo jest oparte na charekterystycznej urodzie połączenia muminka z hippopotamem, on w każdym filmie gra tak samo, tłustawego erotomana albo półgłówka, robi głupie miny i to całe jego aktorstwo

PEACEandLOVE

Twoja bogata opinia zapewne nie ma nic wspolnego z twoimi pisowskimi pogladami, nieprawdaz?

Maltrick

Jak można wystawić 8/10 komuś kto zagrał w szyderskim filmie wyśmiewającym chrześcijaństwo i instytucję papieską ! w islamskim kraju pan Jerzy dostał by czapę za szydzenie z Islamu !

tomucho77

A czemu ma mnie to obchodzic? Filmu nie ogladalem, a kosciol mi zwisa.

Maltrick

A mi zwisa twój ateizm oraz twoja ocena dla tego pana !

tomucho77

Slusznie, nie wiem z jakiej okazji mialo by cie to obchodzic, skoro cie to nie dotyczy.

PEACEandLOVE

Zgadzam się z Panem. Pozdrawiam serdecznie.

PEACEandLOVE

A czego byś chciał? By aktor stał jak słup ,Na tym właśnie polega kunszt aktorski Stuhra ,ze jest charakterystycznym człowiekiem.Głos ma idealny dla słuchacza,mimika twarzy zajebista.

PEACEandLOVE

Chciałbyś żeby było tak jak piszesz, ale tak nie jest. Tworzysz sobie własną rzeczywistość, która nie ma nic wspólnego z faktami. Jakie to żałosne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones