Mój agent
powrót do forum 1 sezonu

Mieli podane wszystko na tacy a nawet skopiować nie potrafili. Paździerz. Jakimś dziwnym trafem tydzień temu zaczęliśmy oglądać wersje francuską od początku i 3 dni temu patrze, że sie pojawił ten gniot. Spróbowaliśmy oglądać. No cóż… próbowali. Gra sztuczna jak cycki Dody. Oryginałowi może buty czyścić

ocenił(a) serial na 8
R3m1

Mi sie podoba ten serial, z przymrużeniem oka, z dystansem do siebie. Fajnie się to ogląda.

ocenił(a) serial na 1
Monika_Geller

Tak, ale oryginał.

R3m1

Jak czytam gniot/pazdzierz itp epitety to już wiadomo, że ma się doczynienia z Mietkiem, który nie odróżnia dobrego kina od złego, i ma do tego bardzo ograniczone słownictwo.

ocenił(a) serial na 1
Ren_89

Ja bardzo rzadko cokolwiek krytykuje. Poczytaj sobie moje komentarze, ale na tę marną i źle zagraną kopie kopii innych słów nie znajduję. Bardzo mi przykro, ale to jest paździerz. Aktorstwo jest drewniane. I nie mówię o aktorach, którzy występują gościnnie. P.S Ty naprawdę nazywasz to dobrym kinem? Ktoś ci za tę recenzję zapłacił? Innego wytłumaczenia nie znajduję. Możesz mnie nazywać Mietkiem, jak wolisz, ale to gniot i paździerz i niestety nic tego nie zmieni, Oryginał jest genialny i szkoda, że nawet skopiować nie potrafili.

Ren_89

Ja się zgadzam z tym, że polska wersja to paździerz. Francuska ma lekkość bytu, świeżość. Polska jest ciężka w odbiorze. Dawałam szansę wersji TVN, ale w sumie były tylko 2 odcinki, które mogę nazwać średnio ciekawymi. Niestety największym minusem polskiej wersji jest postać Agnieszki - chamska, ordynarna, arogancka. Nic nie ma z francuskiej Andrei.

ocenił(a) serial na 8
R3m1

Moim zdaniem serial zdecydowanie się udał, fajna wersja serialu na licencji. Mi się podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones